Jūsų pirkinių krepšelis tuščias
Apteka internetowa POD GRYFEM

Kwas acetylosalicylowy

Aspirin Musująca (Ultra Fast) 500 mg, 12 tabletek musujących

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), stanach zapalnych oraz gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
26,90 zł

Aspirin 500 mg 100 tabletek (import)

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. Lek Aspirin wskazany jest do stosowania w: bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączce.
57,90 zł

Aspirin effect 500 mg, 10 saszetek

Aspirin Effect to produkt leczniczy do stosowania w bólach różnego pochodzenia jak ból głowy, mięśni, stawów, w gorączce i dolegliwościach związanych z przeziębieniem. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.
35,33 zł

Excedrin MigraStop 20 tabletek

Lek Excedrin MigraStop do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów takich jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk oraz zaburzenia codziennego funkcjonowania) z aurą lub bez aury.
34,90 zł

Etopiryna 10 tabletek

Etopiryna wskazana jest w leczeniu bólu głowy o umiarkowanym nasileniu i bólach zapalnego pochodzenia.
3,50 zł

Aspirin C 400 mg + 240 mg, 20 tabletek musujących (import)

Aspirin C działa przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo i przeciwbólowo dzięki zawartości substancji czynnych leku: kwasowi acetylosalicylowemu i witaminie C.
25,90 zł

Polopiryna Complex proszek 12 saszetek

Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym zwalczającym objawy przeziębienia takie jak gorączka, bóle mięśniowo-stawowe i katar.
16,90 zł
  • 1